Výkup těhotenské módy

Potřebujete se zbavit těhotenské módy, kterou již nepotřebujete? Pomůžeme Vám a vše za Vás vyřídíme!

Jak to funguje?

  1. Veškerou (ještě použitelnou) těhotenskou módu, kterou již nepotřebujete zabalte do balíku a pošlete na naši adresu. Nemusíte se starat o praní a žehlení, vše za Vás vyřídíme.
  2. Vaši těhotenskou módu zpracujeme - připravíme k prodeji a nafotíme. Následně ji vystavíme k prodeji na našich webech a na vybraných bazarech.
  3. V momentě kdy je nějaká položka prodána ji obratem zabalíme a posíláme kupujícímu.
  4. Po přijetí platby za prodané zboží Vám posíláme peníze (- naše provize) na Váš účet.

Proč využít naši službu?

  1. Šetříme Váš čas. S chystáním, focením, popisováním, balením zboží je opravdu velmi hodně práce...Ušetřený čas tak můžete věnovat například svému miminku :-).
  2. Zvyšujeme pravděpodobnost prodeje. Jsme si vědomi toho, že trh s použitým zbožím je obrovský. My mále ale konkurenční výhody: předně provozujeme několik dalších webů zaměřených na maminky: Moje těhotenství.cz, Těhotenství.cz, Dětský bazar.cz, Dětská jména.cz. Na všech těchto stránkách nabízíme maminkám právě Vaše produkty. Dále pak koncentrujeme použité mateřské oblečení právě na tento web: tehotenskamoda.cz. A nakonec používáme další prodejní možnosti jiných nejnavštěvovanějších inzertních webů.
  3. Máme profesionální nástroje a zaběhlé postupy. Pro nafocení používáme profesionální fotoaparát, pro editaci nejlepší grafické programy, pro popis a viditelnost jsme vyškoleni v SEO oblasti. A balení zboží? První náš eshop vznikl již v roce 2001...:-)